İptal ve İade Koşulları

Sitemizden satın aldığınız üyelikler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Kullanılmış üyelikler ile tek kullanımlık promosyon kodları, kopyalanabilir yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için:

Eğer almış olduğunuz üyelikte sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda iade işlemi, gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır.

İadenizi onaylamadan önce üyelikle alakalı inceleme, "iade birimimiz" tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen üyelikler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir.

Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan üyelik kişiye özel olduğundan iade alamaz ve firmamız hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış üyelikler, aktif edilmiş promosyon kodları ve teslim edilmiş üyelikler kabul edilmemektedir. Müşteri, üyeliği teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan promosyonlarda, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan promosyon kodlarında ürünün iadesi alınamamaktadır.

Üyelik teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan üyelik bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcıya ödenmez ise, alıcının üyeliği iptal edilerek yasal işlem başlatılır.